Pracovník/pracovnice úklidu - OZP / Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

FirmaKolibřík CSR s.r.o.
ÚvazekZkrácený úvazek
Mzdaod 8 850 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Chcete pracovat v přátelském prostředí, ve kterém zdravotní hendikep není překážkou? Hledáte práci na zkrácený úvazek? Přidejte se do týmu, ve kterém umíme práci přizpůsobit specifickým potřebám každého zaměstnance.
Přidejte se k nám a staňte se Kolibříkem v naší nové pobočce v Pardubicích.

NÁPLŇ PRÁCE:
Pravidelný denní úklid (3hod./denně) prostor využívaných Českou spořitelnou v administrativním centru Vinice. Do úklidu bude zahrnuto:
- úklid kuchyněk včetně vnitřních polic
- úklid a příprava občerstvení v zasedacích místnostech
- úklid relaxační zóny
- péče o kávovar, konvice, mikrovlnky, myčky, ledničky

KOHO HLEDÁME, CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- flexibilitu
- preciznost
- spolehlivost
- pečlivost
- dobré vystupování
- možnost práce od 6.30 hod.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:
- možnost práce na zkrácený úvazek
- individuální přístup a péči - zakládáme si na lidském a vstřícném jednání tak, aby se u nás zaměstnanci cítili co nejlépe a byli spokojeni
- krásné pracovní prostřední nadupaný benefit program-zdraví a duševní pohoda našich zaměstnanců je pro nás priorita (záloha na mzdu, bezúročná půjčka, příspěvek na stravování)
Mzda: 6750 Kč + 2100 stravné

Chcete-li vědět, v jakých dalších odvětvích umí Kolibřík CSR vytvořit pracovní prostředí na míru pro hendikepované, zašlete nám životopis a my s Vámi rádi projdeme naše aktuální pracovní příležitosti po telefonu nebo osobně.
Místo vyhrazeno pro OZP.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:K Vinici 1256, Pardubice - Zelené Předměstí, Česko
mzda, plat (hrubý):od 8 850 Kč
typ pracovního úvazku:Zkrácený úvazek
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 20 dní dovolené, 10 dní zdravotního volna

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Kolibřík CSR s.r.o., IČ: 08730652
datum zveřejnění nabídky práce:05. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Petra Vítková
telefon:605 530 987
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Kolibřík CSR u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 8 850 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc: 20 dní dovolené, 10 dní zdravotního volna, ; Pracovní úvazek: Částečný úvazek ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: K Vinici 1256, Pardubice - Zelené Předměstí, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.